Ontwerp | Model: Radius III Ontwerper: Eric Balslev Fabrikant: Fog & Morup Vintage Stijl: Deens Design, Mid-century Ontwerpperiode: 1970s |
---|---|
Echtheid | Produktieperiode: 1970s Herkomst: Denemarken Toeschrijving: – Gedocumenteerd in ons archief |
Kwaliteit | Conditie: Zeer Goed Restauratie: Ztijl Quality Checked! Gebruikssporen: (Lichte) krasjes, Patina i.o.m. leeftijd en gebruik |
Electra | Bedrading: De bedrading is gecontroleerd door een elektricien. Stekker type: N.v.t.; de lamp heeft geen stekker en is geschikt voor gebruik tot 230V Fitting: E27 (grote fitting) tot 230V Lichtbron: gloei-, LED, spaar- en halogeenlampen |
Uiterlijk | Primaire Kleur: Wit Materiaal: Metaal |
Details | Afmetingen: 70 × 70 × 50 cm |
Zeer Grote Deense Hanglamp Radius III van Eric Balslev voor Fog & Mørup, 1970s – Diameter 70 cm
€ 1.495
incl. BTW (indien van toepassing) volgens de margeregelingZeer grote Fog & Morup hanglamp “Radius III” ontworpen door Eric Balslev in 1977. Het betreft hier de grootste en zeldzaamste versie van de Radius III met 6 schalen en een diameter van 70 cm. Deze prachtige hanglamp is gemaakt in drie modellen; namelijk De Radius I met een diameter van 47 cm, De Radius II met een diameter van 60 cm en de Radius III met een diameter van 70 cm. Door de speciale constructie en de strakke vormgeving geeft de lamp een zeer mooi licht effect. De conditie van deze wit metalen hanglamp is nog zeer goed met normale gebruikssporen en slijtage; hij is nagekeken en het stoffen elektrasnoer is vernieuwd door een elektricien. Afmetingen: h x d = 50 x 70 x 70 cm. Snoer/kabel lengte 3 meter. Bron: catalogus Fog & Morup, pagina 11 (zie foto).
Verkocht
Interested in this vintage design object? Take advantage of our discounts & shipping options:
- See the object live in our showroom & receive 10% discount when picking it up
- Free delivery in the Netherlands, Antwerp, Brussels & Paris
- Free shipping for parcels within Europe & to the US
- Enquiries or curious about the best price? Contact us - also for customised quotes for large items, business orders & international shipping.
BIJ AFHALEN 10 % KORTING Als u ervoor kiest om de bestelling af te halen, dan krijgt u bij ons 10% korting. Die korting kunnen we geven, omdat we de items niet hoeven in te pakken en verzenden. Voordeel voor u is dat u de spullen in het echt kunt bekijken en direct kunt meenemen als ze bevallen. We zijn er haast altijd. Laat ons even weten wanneer u wilt komen via een opmerking op het bestelformulier, per e-mail, sms of telefoon of kom langs op zaterdag tussen 13.30 en 17.00. Houd onze website in de gaten voor uitzonderingen. Als we weten dat u langs komt, reserveren we (in overleg) het product tot u bent langs geweest. Standaard een dag of drie, in overleg eventueel langer. GRATIS VERZENDEN BINNEN NEDERLAND EN NAAR ANTWERPEN, BRUSSEL, PARIJS en BERLIJN Kiest u voor verzenden, dan is dat in veel gevallen bij de prijs in begrepen. Verzending is altijd gratis binnen Nederland en naar Antwerpen, Brussel, Parijs en Berlijn. Het verzenden van postpakketten is zelfs binnen de hele EU en Zwitserland bij de prijs inbegrepen. Passen de producten die u heeft uitgekozen niet in een postpakket, dan kunt u eenvoudig via de webshop vrijblijvend een offerte aanvragen. Wij laten u dan zo snel mogelijk de verzendkosten weten. Dat geldt ook voor verzending buiten de EU, wij verzenden wereldwijd. De verzendkosten worden indien mogelijk online berekend tijdens het bestelproces. Heeft u specifieke wensen t.a.v. de bezorging, zoals express service of aflevering op de 1e verdieping, dan kan het zijn, dan we daar extra kosten voor rekenen. Dat gaat dan uiteraard in overleg. Mocht u onverhoopt niet tevreden zijn met uw aankoop dan krijgt u het gehele aankoopbedrag terug, maar de retourkosten zijn voor uw rekening. Retourneren binnen 14 dagen na ontvangst.